Junta de departament

La Junta de Departament és l'òrgan col·legiat permanent del Consell de Departament.

[Competències de la Junta de departament]

MEMBRES ELECTIUS

PDI doctor (+PDI funcionari no doctor)
220 ETSEIAT
Gustavo Adolfo Raush Alviach 93 7398224 gustavo.raush@upc.edu
Roberto Castilla Lopez 93 7398657 castilla@mf.upc.edu
Salvador Augusto De Las Heras Jimenez 93-7398658 delasheras@mf.upc.edu
240 ETSEIB
Enrique Trillas Gay 93-4016723 trillas@mf.upc.edu
Francesc Xavier Escaler Puigoriol 93-4012599 escaler@mf.upc.edu
Valero Ferrando, Mª Del Carmen 934011737 valero@mf.upc.edu
340 EPSEVG
Jaume Miquel Masalles 93-8967715 jaume.miquel@upc.edu
Montserrat Carbonell Ventura 93 8967715 montse.carbonell@upc.edu
820 EUETIB (CEIB,UPC)
Ricardo Torres Camara 37261 ricardo.torres@upc.edu
PDI no funcionari i no doctor
820 EUETIB (CEIB,UPC)
Alberto Antonio Carbo Bech 93 7398657 albert.carbo@mf.upc.edu
Personal d'Administració i Serveis - PAS
220 ETSEIAT
Silvia Virto Vincx 93 7398151 svirto@mf.upc.edu

 

Estudiants de Doctorat

Trujillo Reyes, José Antonio. Adreça de correu electrònic: trujreyes@hotmail.com